Menu

Dinsdagcompetitie · 2025-2026

Stand na ronde 32

De officiële team- en persoonlijke standen na de speelronde van 26-05-2026.

DinsdagcompetitieSeizoen 2025-2026 · speelronde 32

Periodestanden

Gewone speelrondes · op punten, daarna pinfall zonder handicap. Position rounds tellen mee in de seizoenstand.

Periode 1Ronde 1–7Nog niet compleet

Periodeberekening nog niet compleet: de stand na ronde 7 ontbreekt.

Stand na ronde 7. Position round 8 telt niet mee voor deze periode.

Periode 2Ronde 9–15Nog niet compleet

Periodeberekening nog niet compleet: de stand na ronde 15 ontbreekt.

Stand na ronde 15. Position round 16 telt niet mee voor deze periode.

Periode 3Ronde 17–23Nog niet compleet

Periodeberekening nog niet compleet: de stand na ronde 23 ontbreekt.

Stand na ronde 23. Position round 24 telt niet mee voor deze periode.

Periode 4Ronde 25–31Nog niet compleet

Periodeberekening nog niet compleet: de stand na ronde 31 ontbreekt.

Stand na ronde 31. Position round 32 telt niet mee voor deze periode.

Officiële competitiestand

Eindstand Dinsdag league 2025-2026

Eindstand per dinsdag 26-05-2026

7 teams 4 uitslagen 33 spelers

01

Teamstand

Punten en beste seizoensprestaties per team.

Teamstand
#TeamPuntenHGHSTotaal pinsGem.
1Time to Strike413582155246.566485
2Patricia's Hairdrive379551150943.194449
3Die Hards349½536149543.354451
4Pinbusters332582161544.716465
5Underdogs315524147842.893446
6Nederhoff284506132038.533401
7All in the game256½465130037.041385
01

Time to Strike

413pt
HG
582
HS
1552
Pins
46.566
Gem.
485
02

Patricia's Hairdrive

379pt
HG
551
HS
1509
Pins
43.194
Gem.
449
03

Die Hards

349½pt
HG
536
HS
1495
Pins
43.354
Gem.
451
04

Pinbusters

332pt
HG
582
HS
1615
Pins
44.716
Gem.
465
05

Underdogs

315pt
HG
524
HS
1478
Pins
42.893
Gem.
446
06

Nederhoff

284pt
HG
506
HS
1320
Pins
38.533
Gem.
401
07

All in the game

256½pt
HG
465
HS
1300
Pins
37.041
Gem.
385

02

Teamuitslagen

Wedstrijdpunten van de laatste speelronde.

Baan 1-2

Time to Strike118Patricia's Hairdrive

Baan 3-4

Die Hards163Pinbusters

Baan 5-6

Underdogs127Nederhoff

Baan 7-8

All in the game163Eigen gemiddelde -10

03

Hoogste scores

Dames en heren · seizoensrecords inclusief handicap.

Hoogste game

  1. 01Rody van Heijst275
  2. 02Francois Smith267
  3. 03Bob van Doorm261
  4. 04Carla Simons-v Leeuwen246
  5. 05Patricia van der Horst234
  6. 06Meina Bogaards230

Hoogste serie

  1. 01Francois Smith695
  2. 02Bob van Doorm688
  3. 03Dik van Stein680
  4. 04Carla Simons-v Leeuwen630
  5. 05Patricia van der Horst620
  6. 06Meina Bogaards618

04

Persoonlijke stand

Alle spelers · op scratchgemiddelde · weekscore, seizoenstotalen en handicap. Verandering t.o.v. speelronde 2.

Gemiddelde verenigingsscoreSeizoen · iedere speler telt even zwaar
147,57
1,21 gestegen t.o.v. ronde 2
Gemiddelde leaguescoreSeizoen · alle gegooide pins per game
147,04
1,80 gestegen t.o.v. ronde 2
Gemiddelde weekscoreDeze speelronde · alleen gegooide games
151,54
6,14 gestegen t.o.v. ronde 2
Persoonlijke standen en scores
#SpelerHcpG1G2G3SerieHGHSPinsGamesHcp gem.ScratchNieuw
1Dik van Stein18193--19324668010.65361192,64174,6418
2Francois Smith211661801605062676959.71957191,51170,5121
3Herman Bon251591732115432366189.35957189,19164,1925
4Rody van Heijst271451491444382756488.66054187,37160,3728
5Ronald Murk281381382094852426238.95956187,98159,9828
6Marcel van Tok29----2326178.86756187,34158,3429
7Patricia van der Horst3118616815450823462010.33166187,53156,5330
8P.J. de Vries32-1221692912336359.42761186,54154,5432
9Wilco Stam3216617915149623666911.42874186,43154,4332
10Rowan van Zanten321441681584702616526.93145186,02154,0232
11Tina Oelius32----2276116.76444185,73153,7332
12Dave Brakeboer3215115013843922162910.58769185,43153,4332
13Carla Simons-v Leeuwen34146-1693152466308.96459185,93151,9334
14Bob van Doorm35----2616888.58457185,60150,6035
15Patrick Casteleijn3513417417548324963110.64771184,96149,9635
16Kees Dessing36-1482193672555998.81659185,42149,4235
17Patrick Noorbergen351381031463872215998.01654183,44148,4436
18Clement Castricum36----2346258.89560184,25148,2536
19Vincent van de Berg371751651584982296278.29056185,04148,0436
20Fabian van Tok3716414314745423362111.82980184,86147,8637
21Ron Vlasveld37156163-3192246137.36550184,30147,3037
22Kees de Mik37----24263510.27670183,80146,8037
23Meina Bogaards391221391353962306189.64267182,91143,9139
24Rik Simons40----2386197.71854182,93142,9340
25Timo van Herk41----2266295.95342182,74141,7441
26Annie Luk421171491574232135998.81463181,90139,9042
27Jetty Nederhoff44----2385966.17745181,27137,2744
28Ben van den Heuvel48----2195937.89460179,57131,5748
29Rien Nederhoff4913216816246221960911.44787180,57131,5748
30Marco Nederhoff50----1925427626177,00127,0050
31Peter Nobel5011411813837023358012.13196176,36126,3650
32Klaas Gunnink5013610012736322159910.04781174,04124,0450
33Valentijn Pouw501111241063412255689.38678170,33120,3350
01

Dik van Stein

Scratchgemiddelde 174,64

G1 193G2 -G3 -Serie 193
Alle seizoenscijfers
Handicap
18
Nieuwe handicap
18
Hoogste game
246
Hoogste serie
680
Totaal pins
10.653
Games
61
Gem. incl. hcp
192,64
Scratchgem.
174,64
02

Francois Smith

Scratchgemiddelde 170,51

G1 166G2 180G3 160Serie 506
Alle seizoenscijfers
Handicap
21
Nieuwe handicap
21
Hoogste game
267
Hoogste serie
695
Totaal pins
9.719
Games
57
Gem. incl. hcp
191,51
Scratchgem.
170,51
03

Herman Bon

Scratchgemiddelde 164,19

G1 159G2 173G3 211Serie 543
Alle seizoenscijfers
Handicap
25
Nieuwe handicap
25
Hoogste game
236
Hoogste serie
618
Totaal pins
9.359
Games
57
Gem. incl. hcp
189,19
Scratchgem.
164,19
04

Rody van Heijst

Scratchgemiddelde 160,37

G1 145G2 149G3 144Serie 438
Alle seizoenscijfers
Handicap
27
Nieuwe handicap
28
Hoogste game
275
Hoogste serie
648
Totaal pins
8.660
Games
54
Gem. incl. hcp
187,37
Scratchgem.
160,37
05

Ronald Murk

Scratchgemiddelde 159,98

G1 138G2 138G3 209Serie 485
Alle seizoenscijfers
Handicap
28
Nieuwe handicap
28
Hoogste game
242
Hoogste serie
623
Totaal pins
8.959
Games
56
Gem. incl. hcp
187,98
Scratchgem.
159,98
06

Marcel van Tok

Scratchgemiddelde 158,34

G1 -G2 -G3 -Serie -
Alle seizoenscijfers
Handicap
29
Nieuwe handicap
29
Hoogste game
232
Hoogste serie
617
Totaal pins
8.867
Games
56
Gem. incl. hcp
187,34
Scratchgem.
158,34
07

Patricia van der Horst

Scratchgemiddelde 156,53

G1 186G2 168G3 154Serie 508
Alle seizoenscijfers
Handicap
31
Nieuwe handicap
30
Hoogste game
234
Hoogste serie
620
Totaal pins
10.331
Games
66
Gem. incl. hcp
187,53
Scratchgem.
156,53
08

P.J. de Vries

Scratchgemiddelde 154,54

G1 -G2 122G3 169Serie 291
Alle seizoenscijfers
Handicap
32
Nieuwe handicap
32
Hoogste game
233
Hoogste serie
635
Totaal pins
9.427
Games
61
Gem. incl. hcp
186,54
Scratchgem.
154,54
09

Wilco Stam

Scratchgemiddelde 154,43

G1 166G2 179G3 151Serie 496
Alle seizoenscijfers
Handicap
32
Nieuwe handicap
32
Hoogste game
236
Hoogste serie
669
Totaal pins
11.428
Games
74
Gem. incl. hcp
186,43
Scratchgem.
154,43
10

Rowan van Zanten

Scratchgemiddelde 154,02

G1 144G2 168G3 158Serie 470
Alle seizoenscijfers
Handicap
32
Nieuwe handicap
32
Hoogste game
261
Hoogste serie
652
Totaal pins
6.931
Games
45
Gem. incl. hcp
186,02
Scratchgem.
154,02
11

Tina Oelius

Scratchgemiddelde 153,73

G1 -G2 -G3 -Serie -
Alle seizoenscijfers
Handicap
32
Nieuwe handicap
32
Hoogste game
227
Hoogste serie
611
Totaal pins
6.764
Games
44
Gem. incl. hcp
185,73
Scratchgem.
153,73
12

Dave Brakeboer

Scratchgemiddelde 153,43

G1 151G2 150G3 138Serie 439
Alle seizoenscijfers
Handicap
32
Nieuwe handicap
32
Hoogste game
221
Hoogste serie
629
Totaal pins
10.587
Games
69
Gem. incl. hcp
185,43
Scratchgem.
153,43
13

Carla Simons-v Leeuwen

Scratchgemiddelde 151,93

G1 146G2 -G3 169Serie 315
Alle seizoenscijfers
Handicap
34
Nieuwe handicap
34
Hoogste game
246
Hoogste serie
630
Totaal pins
8.964
Games
59
Gem. incl. hcp
185,93
Scratchgem.
151,93
14

Bob van Doorm

Scratchgemiddelde 150,60

G1 -G2 -G3 -Serie -
Alle seizoenscijfers
Handicap
35
Nieuwe handicap
35
Hoogste game
261
Hoogste serie
688
Totaal pins
8.584
Games
57
Gem. incl. hcp
185,60
Scratchgem.
150,60
15

Patrick Casteleijn

Scratchgemiddelde 149,96

G1 134G2 174G3 175Serie 483
Alle seizoenscijfers
Handicap
35
Nieuwe handicap
35
Hoogste game
249
Hoogste serie
631
Totaal pins
10.647
Games
71
Gem. incl. hcp
184,96
Scratchgem.
149,96
16

Kees Dessing

Scratchgemiddelde 149,42

G1 -G2 148G3 219Serie 367
Alle seizoenscijfers
Handicap
36
Nieuwe handicap
35
Hoogste game
255
Hoogste serie
599
Totaal pins
8.816
Games
59
Gem. incl. hcp
185,42
Scratchgem.
149,42
17

Patrick Noorbergen

Scratchgemiddelde 148,44

G1 138G2 103G3 146Serie 387
Alle seizoenscijfers
Handicap
35
Nieuwe handicap
36
Hoogste game
221
Hoogste serie
599
Totaal pins
8.016
Games
54
Gem. incl. hcp
183,44
Scratchgem.
148,44
18

Clement Castricum

Scratchgemiddelde 148,25

G1 -G2 -G3 -Serie -
Alle seizoenscijfers
Handicap
36
Nieuwe handicap
36
Hoogste game
234
Hoogste serie
625
Totaal pins
8.895
Games
60
Gem. incl. hcp
184,25
Scratchgem.
148,25
19

Vincent van de Berg

Scratchgemiddelde 148,04

G1 175G2 165G3 158Serie 498
Alle seizoenscijfers
Handicap
37
Nieuwe handicap
36
Hoogste game
229
Hoogste serie
627
Totaal pins
8.290
Games
56
Gem. incl. hcp
185,04
Scratchgem.
148,04
20

Fabian van Tok

Scratchgemiddelde 147,86

G1 164G2 143G3 147Serie 454
Alle seizoenscijfers
Handicap
37
Nieuwe handicap
37
Hoogste game
233
Hoogste serie
621
Totaal pins
11.829
Games
80
Gem. incl. hcp
184,86
Scratchgem.
147,86
21

Ron Vlasveld

Scratchgemiddelde 147,30

G1 156G2 163G3 -Serie 319
Alle seizoenscijfers
Handicap
37
Nieuwe handicap
37
Hoogste game
224
Hoogste serie
613
Totaal pins
7.365
Games
50
Gem. incl. hcp
184,30
Scratchgem.
147,30
22

Kees de Mik

Scratchgemiddelde 146,80

G1 -G2 -G3 -Serie -
Alle seizoenscijfers
Handicap
37
Nieuwe handicap
37
Hoogste game
242
Hoogste serie
635
Totaal pins
10.276
Games
70
Gem. incl. hcp
183,80
Scratchgem.
146,80
23

Meina Bogaards

Scratchgemiddelde 143,91

G1 122G2 139G3 135Serie 396
Alle seizoenscijfers
Handicap
39
Nieuwe handicap
39
Hoogste game
230
Hoogste serie
618
Totaal pins
9.642
Games
67
Gem. incl. hcp
182,91
Scratchgem.
143,91
24

Rik Simons

Scratchgemiddelde 142,93

G1 -G2 -G3 -Serie -
Alle seizoenscijfers
Handicap
40
Nieuwe handicap
40
Hoogste game
238
Hoogste serie
619
Totaal pins
7.718
Games
54
Gem. incl. hcp
182,93
Scratchgem.
142,93
25

Timo van Herk

Scratchgemiddelde 141,74

G1 -G2 -G3 -Serie -
Alle seizoenscijfers
Handicap
41
Nieuwe handicap
41
Hoogste game
226
Hoogste serie
629
Totaal pins
5.953
Games
42
Gem. incl. hcp
182,74
Scratchgem.
141,74
26

Annie Luk

Scratchgemiddelde 139,90

G1 117G2 149G3 157Serie 423
Alle seizoenscijfers
Handicap
42
Nieuwe handicap
42
Hoogste game
213
Hoogste serie
599
Totaal pins
8.814
Games
63
Gem. incl. hcp
181,90
Scratchgem.
139,90
27

Jetty Nederhoff

Scratchgemiddelde 137,27

G1 -G2 -G3 -Serie -
Alle seizoenscijfers
Handicap
44
Nieuwe handicap
44
Hoogste game
238
Hoogste serie
596
Totaal pins
6.177
Games
45
Gem. incl. hcp
181,27
Scratchgem.
137,27
28

Ben van den Heuvel

Scratchgemiddelde 131,57

G1 -G2 -G3 -Serie -
Alle seizoenscijfers
Handicap
48
Nieuwe handicap
48
Hoogste game
219
Hoogste serie
593
Totaal pins
7.894
Games
60
Gem. incl. hcp
179,57
Scratchgem.
131,57
29

Rien Nederhoff

Scratchgemiddelde 131,57

G1 132G2 168G3 162Serie 462
Alle seizoenscijfers
Handicap
49
Nieuwe handicap
48
Hoogste game
219
Hoogste serie
609
Totaal pins
11.447
Games
87
Gem. incl. hcp
180,57
Scratchgem.
131,57
30

Marco Nederhoff

Scratchgemiddelde 127,00

G1 -G2 -G3 -Serie -
Alle seizoenscijfers
Handicap
50
Nieuwe handicap
50
Hoogste game
192
Hoogste serie
542
Totaal pins
762
Games
6
Gem. incl. hcp
177,00
Scratchgem.
127,00
31

Peter Nobel

Scratchgemiddelde 126,36

G1 114G2 118G3 138Serie 370
Alle seizoenscijfers
Handicap
50
Nieuwe handicap
50
Hoogste game
233
Hoogste serie
580
Totaal pins
12.131
Games
96
Gem. incl. hcp
176,36
Scratchgem.
126,36
32

Klaas Gunnink

Scratchgemiddelde 124,04

G1 136G2 100G3 127Serie 363
Alle seizoenscijfers
Handicap
50
Nieuwe handicap
50
Hoogste game
221
Hoogste serie
599
Totaal pins
10.047
Games
81
Gem. incl. hcp
174,04
Scratchgem.
124,04
33

Valentijn Pouw

Scratchgemiddelde 120,33

G1 111G2 124G3 106Serie 341
Alle seizoenscijfers
Handicap
50
Nieuwe handicap
50
Hoogste game
225
Hoogste serie
568
Totaal pins
9.386
Games
78
Gem. incl. hcp
170,33
Scratchgem.
120,33