Menu

Dinsdagcompetitie · 2025-2026

Stand na ronde 2

De officiële team- en persoonlijke standen na de speelronde van 09-09-2025.

DinsdagcompetitieSeizoen 2025-2026 · speelronde 2

Periodestanden

Gewone speelrondes · op punten, daarna pinfall zonder handicap. Position rounds tellen mee in de seizoenstand.

Periode 1Ronde 1–7Nog niet compleet

De teamnamen sluiten niet eenduidig aan op het wedstrijdschema.

Stand na ronde 2. Position round 8 telt niet mee voor deze periode.

Periode 2Ronde 9–15Nog niet begonnen

Nog geen wedstrijden gespeeld.

Stand periode 2
#TeamPuntenPinfall
—All in the Game00
—Pinbusters00
—Patricia's Hairdrive00
—Time to Strike00
—Die Hards00
—Nederhoff00
—Underdogs00

Position round 16 telt niet mee voor deze periode.

Periode 3Ronde 17–23Nog niet begonnen

Nog geen wedstrijden gespeeld.

Stand periode 3
#TeamPuntenPinfall
—All in the Game00
—Pinbusters00
—Patricia's Hairdrive00
—Time to Strike00
—Die Hards00
—Nederhoff00
—Underdogs00

Position round 24 telt niet mee voor deze periode.

Periode 4Ronde 25–31Nog niet begonnen

Nog geen wedstrijden gespeeld.

Stand periode 4
#TeamPuntenPinfall
—All in the Game00
—Pinbusters00
—Patricia's Hairdrive00
—Time to Strike00
—Die Hards00
—Nederhoff00
—Underdogs00

Position round 32 telt niet mee voor deze periode.

Officiële competitiestand

Stand Dinsdag league 2025-2026

Stand na speelronde 2 per dinsdag 09-09-2025

7 teams 4 uitslagen 26 spelers

01

Teamstand

Punten en beste seizoensprestaties per team.

Teamstand
#TeamPuntenHGHSTotaal pinsGem.
1Die Hards3349114512.840473
2Time to Strike2255914782.919486
3Pinbusters2247814022.737456
4Simons Vloer & wand2147413192.559426
5Underdogs1951014282.669444
6Nederhoff1841111512.270378
7All in the game1141011642.320386
01

Die Hards

33pt
HG
491
HS
1451
Pins
2.840
Gem.
473
02

Time to Strike

22pt
HG
559
HS
1478
Pins
2.919
Gem.
486
03

Pinbusters

22pt
HG
478
HS
1402
Pins
2.737
Gem.
456
04

Simons Vloer & wand

21pt
HG
474
HS
1319
Pins
2.559
Gem.
426
05

Underdogs

19pt
HG
510
HS
1428
Pins
2.669
Gem.
444
06

Nederhoff

18pt
HG
411
HS
1151
Pins
2.270
Gem.
378
07

All in the game

11pt
HG
410
HS
1164
Pins
2.320
Gem.
386

02

Teamuitslagen

Wedstrijdpunten van de laatste speelronde.

Baan 1-2

Die Hards181Underdogs

Baan 3-4

All in the game217Simons Vloer & wand

Baan 5-6

Time to Strike712Pinbusters

Baan 7-8

Nederhoff145Eigen gemiddelde -10

03

Hoogste scores

Dames en heren · seizoensrecords inclusief handicap.

Hoogste game

  1. 01Bob van Doorm261
  2. 02Kees de Mik242
  3. 03Jetty Nederhoff238
  4. 04Patrick Casteleijn230
  5. 05Carla Simons-v Leeuwen221
  6. 06Tina Oelius213

Hoogste serie

  1. 01Kees de Mik635
  2. 02Bob van Doorm607
  3. 03Marcel van Tok602
  4. 04Carla Simons-v Leeuwen598
  5. 05Jetty Nederhoff596
  6. 06Tina Oelius581

04

Persoonlijke stand

Alle spelers · op scratchgemiddelde · weekscore, seizoenstotalen en handicap.

Gemiddelde verenigingsscoreSeizoen · iedere speler telt even zwaar
146,36
Gemiddelde leaguescoreSeizoen · alle gegooide pins per game
145,24
Gemiddelde weekscoreDeze speelronde · alleen gegooide games
145,40
Persoonlijke standen en scores
#SpelerHcpG1G2G3SerieHGHSPinsGamesHcp gem.ScratchNieuw
1Herman Bon211741801775312085941.0426194,67173,6718
2Kees de Mik22----2426355063190,67168,6722
3Ronald Murk291841581605022135895023196,33167,3323
4Marcel van Tok221831631464922126029986188,33166,3323
5Patrick Casteleijn0D150D150D150450 · dummy2306004833161,00161,0027
6Rowan van Zanten28----2155864813188,33160,3328
7Dik van Stein321921481444842245809486190,00158,0029
8P.J. de Vries30----1895464713187,00157,0030
9Tina Oelius331801471554822135819406189,67156,6730
10Bob van Doorm382231431274932616079286192,67154,6732
11Clement Castricum331361451684492015484493182,67149,6735
12Dave Brakeboer421191621794602215868796188,50146,5037
13Vincent van de Berg321371531484381855344383178,00146,0037
14Kees Dessing421551381534461975728686186,67144,6739
15Carla Simons-v Leeuwen471741351484572215988556189,50142,5040
16Jetty Nederhoff271441171083692385968546169,33142,3340
17Wilco Stam371331611154091985358486178,33141,3341
18Fabian van Tok42----1855224203182,00140,0042
19Ron Vlasveld42----1925254203182,00140,0042
20Patricia van der Horst331451431284161785154163171,67138,6743
21Annie Luk441321351504171945498306182,33138,3343
22Meina Bogaards301271241313821614723823157,33127,3350
23Valentijn Pouw501231341403971905477496174,83124,8350
24Klaas Gunnink491381121003501945417416172,50123,5050
25Rien Nederhoff501451351103901955407386173,00123,0050
26Peter Nobel501221331053601835106786163,00113,0050
01

Herman Bon

Scratchgemiddelde 173,67

G1 174G2 180G3 177Serie 531
Alle seizoenscijfers
Handicap
21
Nieuwe handicap
18
Hoogste game
208
Hoogste serie
594
Totaal pins
1.042
Games
6
Gem. incl. hcp
194,67
Scratchgem.
173,67
02

Kees de Mik

Scratchgemiddelde 168,67

G1 -G2 -G3 -Serie -
Alle seizoenscijfers
Handicap
22
Nieuwe handicap
22
Hoogste game
242
Hoogste serie
635
Totaal pins
506
Games
3
Gem. incl. hcp
190,67
Scratchgem.
168,67
03

Ronald Murk

Scratchgemiddelde 167,33

G1 184G2 158G3 160Serie 502
Alle seizoenscijfers
Handicap
29
Nieuwe handicap
23
Hoogste game
213
Hoogste serie
589
Totaal pins
502
Games
3
Gem. incl. hcp
196,33
Scratchgem.
167,33
04

Marcel van Tok

Scratchgemiddelde 166,33

G1 183G2 163G3 146Serie 492
Alle seizoenscijfers
Handicap
22
Nieuwe handicap
23
Hoogste game
212
Hoogste serie
602
Totaal pins
998
Games
6
Gem. incl. hcp
188,33
Scratchgem.
166,33
05

Patrick Casteleijn

Scratchgemiddelde 161,00

G1 D150G2 D150G3 D150Serie 450 · dummy
Alle seizoenscijfers
Handicap
0
Nieuwe handicap
27
Hoogste game
230
Hoogste serie
600
Totaal pins
483
Games
3
Gem. incl. hcp
161,00
Scratchgem.
161,00
06

Rowan van Zanten

Scratchgemiddelde 160,33

G1 -G2 -G3 -Serie -
Alle seizoenscijfers
Handicap
28
Nieuwe handicap
28
Hoogste game
215
Hoogste serie
586
Totaal pins
481
Games
3
Gem. incl. hcp
188,33
Scratchgem.
160,33
07

Dik van Stein

Scratchgemiddelde 158,00

G1 192G2 148G3 144Serie 484
Alle seizoenscijfers
Handicap
32
Nieuwe handicap
29
Hoogste game
224
Hoogste serie
580
Totaal pins
948
Games
6
Gem. incl. hcp
190,00
Scratchgem.
158,00
08

P.J. de Vries

Scratchgemiddelde 157,00

G1 -G2 -G3 -Serie -
Alle seizoenscijfers
Handicap
30
Nieuwe handicap
30
Hoogste game
189
Hoogste serie
546
Totaal pins
471
Games
3
Gem. incl. hcp
187,00
Scratchgem.
157,00
09

Tina Oelius

Scratchgemiddelde 156,67

G1 180G2 147G3 155Serie 482
Alle seizoenscijfers
Handicap
33
Nieuwe handicap
30
Hoogste game
213
Hoogste serie
581
Totaal pins
940
Games
6
Gem. incl. hcp
189,67
Scratchgem.
156,67
10

Bob van Doorm

Scratchgemiddelde 154,67

G1 223G2 143G3 127Serie 493
Alle seizoenscijfers
Handicap
38
Nieuwe handicap
32
Hoogste game
261
Hoogste serie
607
Totaal pins
928
Games
6
Gem. incl. hcp
192,67
Scratchgem.
154,67
11

Clement Castricum

Scratchgemiddelde 149,67

G1 136G2 145G3 168Serie 449
Alle seizoenscijfers
Handicap
33
Nieuwe handicap
35
Hoogste game
201
Hoogste serie
548
Totaal pins
449
Games
3
Gem. incl. hcp
182,67
Scratchgem.
149,67
12

Dave Brakeboer

Scratchgemiddelde 146,50

G1 119G2 162G3 179Serie 460
Alle seizoenscijfers
Handicap
42
Nieuwe handicap
37
Hoogste game
221
Hoogste serie
586
Totaal pins
879
Games
6
Gem. incl. hcp
188,50
Scratchgem.
146,50
13

Vincent van de Berg

Scratchgemiddelde 146,00

G1 137G2 153G3 148Serie 438
Alle seizoenscijfers
Handicap
32
Nieuwe handicap
37
Hoogste game
185
Hoogste serie
534
Totaal pins
438
Games
3
Gem. incl. hcp
178,00
Scratchgem.
146,00
14

Kees Dessing

Scratchgemiddelde 144,67

G1 155G2 138G3 153Serie 446
Alle seizoenscijfers
Handicap
42
Nieuwe handicap
39
Hoogste game
197
Hoogste serie
572
Totaal pins
868
Games
6
Gem. incl. hcp
186,67
Scratchgem.
144,67
15

Carla Simons-v Leeuwen

Scratchgemiddelde 142,50

G1 174G2 135G3 148Serie 457
Alle seizoenscijfers
Handicap
47
Nieuwe handicap
40
Hoogste game
221
Hoogste serie
598
Totaal pins
855
Games
6
Gem. incl. hcp
189,50
Scratchgem.
142,50
16

Jetty Nederhoff

Scratchgemiddelde 142,33

G1 144G2 117G3 108Serie 369
Alle seizoenscijfers
Handicap
27
Nieuwe handicap
40
Hoogste game
238
Hoogste serie
596
Totaal pins
854
Games
6
Gem. incl. hcp
169,33
Scratchgem.
142,33
17

Wilco Stam

Scratchgemiddelde 141,33

G1 133G2 161G3 115Serie 409
Alle seizoenscijfers
Handicap
37
Nieuwe handicap
41
Hoogste game
198
Hoogste serie
535
Totaal pins
848
Games
6
Gem. incl. hcp
178,33
Scratchgem.
141,33
18

Fabian van Tok

Scratchgemiddelde 140,00

G1 -G2 -G3 -Serie -
Alle seizoenscijfers
Handicap
42
Nieuwe handicap
42
Hoogste game
185
Hoogste serie
522
Totaal pins
420
Games
3
Gem. incl. hcp
182,00
Scratchgem.
140,00
19

Ron Vlasveld

Scratchgemiddelde 140,00

G1 -G2 -G3 -Serie -
Alle seizoenscijfers
Handicap
42
Nieuwe handicap
42
Hoogste game
192
Hoogste serie
525
Totaal pins
420
Games
3
Gem. incl. hcp
182,00
Scratchgem.
140,00
20

Patricia van der Horst

Scratchgemiddelde 138,67

G1 145G2 143G3 128Serie 416
Alle seizoenscijfers
Handicap
33
Nieuwe handicap
43
Hoogste game
178
Hoogste serie
515
Totaal pins
416
Games
3
Gem. incl. hcp
171,67
Scratchgem.
138,67
21

Annie Luk

Scratchgemiddelde 138,33

G1 132G2 135G3 150Serie 417
Alle seizoenscijfers
Handicap
44
Nieuwe handicap
43
Hoogste game
194
Hoogste serie
549
Totaal pins
830
Games
6
Gem. incl. hcp
182,33
Scratchgem.
138,33
22

Meina Bogaards

Scratchgemiddelde 127,33

G1 127G2 124G3 131Serie 382
Alle seizoenscijfers
Handicap
30
Nieuwe handicap
50
Hoogste game
161
Hoogste serie
472
Totaal pins
382
Games
3
Gem. incl. hcp
157,33
Scratchgem.
127,33
23

Valentijn Pouw

Scratchgemiddelde 124,83

G1 123G2 134G3 140Serie 397
Alle seizoenscijfers
Handicap
50
Nieuwe handicap
50
Hoogste game
190
Hoogste serie
547
Totaal pins
749
Games
6
Gem. incl. hcp
174,83
Scratchgem.
124,83
24

Klaas Gunnink

Scratchgemiddelde 123,50

G1 138G2 112G3 100Serie 350
Alle seizoenscijfers
Handicap
49
Nieuwe handicap
50
Hoogste game
194
Hoogste serie
541
Totaal pins
741
Games
6
Gem. incl. hcp
172,50
Scratchgem.
123,50
25

Rien Nederhoff

Scratchgemiddelde 123,00

G1 145G2 135G3 110Serie 390
Alle seizoenscijfers
Handicap
50
Nieuwe handicap
50
Hoogste game
195
Hoogste serie
540
Totaal pins
738
Games
6
Gem. incl. hcp
173,00
Scratchgem.
123,00
26

Peter Nobel

Scratchgemiddelde 113,00

G1 122G2 133G3 105Serie 360
Alle seizoenscijfers
Handicap
50
Nieuwe handicap
50
Hoogste game
183
Hoogste serie
510
Totaal pins
678
Games
6
Gem. incl. hcp
163,00
Scratchgem.
113,00