Menu

Dinsdagcompetitie · 2026-2027

Stand na ronde 8

De officiële team- en persoonlijke standen na de speelronde van 27-10-2026.

DinsdagcompetitieSeizoen 2026-2027 · speelronde 8

Periodestanden

Gewone speelrondes · op punten, daarna pinfall zonder handicap. Position rounds tellen mee in de seizoenstand.

Periode 1Ronde 1–7Periodewinnaar: Pinbusters
Stand periode 1
#TeamPuntenPinfall
1PinbustersPeriodewinnaar94,510.407
2Patricia's Hairdrive84,59.341
3Time to Strike77,59.845
4Nederhoff72,58.824
5Underdogs669.443
6Die Hards549.487
7All in the Game39,57.941

Stand na ronde 7. Position round 8 telt niet mee voor deze periode.

Periode 2Ronde 9–15Nog niet begonnen

Nog geen wedstrijden gespeeld.

Stand periode 2
#TeamPuntenPinfall
—All in the Game00
—Die Hards00
—Underdogs00
—Pinbusters00
—Patricia's Hairdrive00
—Nederhoff00
—Time to Strike00

Position round 16 telt niet mee voor deze periode.

Periode 3Ronde 17–23Nog niet begonnen

Nog geen wedstrijden gespeeld.

Stand periode 3
#TeamPuntenPinfall
—All in the Game00
—Die Hards00
—Underdogs00
—Pinbusters00
—Patricia's Hairdrive00
—Nederhoff00
—Time to Strike00

Position round 24 telt niet mee voor deze periode.

Periode 4Ronde 25–31Nog niet begonnen

Nog geen wedstrijden gespeeld.

Stand periode 4
#TeamPuntenPinfall
—All in the Game00
—Die Hards00
—Underdogs00
—Pinbusters00
—Patricia's Hairdrive00
—Nederhoff00
—Time to Strike00

Position round 32 telt niet mee voor deze periode.

Officiële competitiestand

Stand Dinsdag league 2026-2027

Stand na speelronde 8 per dinsdag 27-10-2026

7 teams 4 uitslagen 33 spelers

01

Teamstand

Punten en beste seizoensprestaties per team.

Teamstand
#TeamPuntenHGHSTotaal pinsGem.
1PinbustersPeriodewinnaar 1100572158311.821492
2Patricia's Hairdrive98523149110.832451
3Time to Strike95½576154411.341472
4Nederhoff73½473136410.002416
5Underdogs71523140610.739447
6Die Hards68547147510.942455
7All in the Game5547613019.113379
01

Pinbusters

Periodewinnaar 1
100pt
HG
572
HS
1583
Pins
11.821
Gem.
492
02

Patricia's Hairdrive

98pt
HG
523
HS
1491
Pins
10.832
Gem.
451
03

Time to Strike

95½pt
HG
576
HS
1544
Pins
11.341
Gem.
472
04

Nederhoff

73½pt
HG
473
HS
1364
Pins
10.002
Gem.
416
05

Underdogs

71pt
HG
523
HS
1406
Pins
10.739
Gem.
447
06

Die Hards

68pt
HG
547
HS
1475
Pins
10.942
Gem.
455
07

All in the Game

55pt
HG
476
HS
1301
Pins
9.113
Gem.
379

02

Teamuitslagen

Wedstrijdpunten van de laatste speelronde.

Baan 1-2

Pinbusters5½13½Patricia's Hairdrive

Baan 3-4

Time to Strike181Nederhoff

Baan 5-6

Underdogs514Die Hards

Baan 7-8

All in the Game15½3½Eigen gemiddelde -10

03

Hoogste scores

Dames en heren · seizoensrecords inclusief handicap.

Hoogste game

  1. 01Rik Simons255
  2. 02Francois Smith252
  3. 03Marcel van Tok250
  4. 04Patricia van der Horst239
  5. 05Tina Oelius238
  6. 06Carla Simons-v Leeuwen227

Hoogste serie

  1. 01Rik Simons710
  2. 02Marcel van Tok669
  3. 03Patrick Noorbergen659
  4. 04Patricia van der Horst617
  5. 05Tina Oelius598
  6. 06Annie Luk584

04

Persoonlijke stand

Alle spelers · op scratchgemiddelde · weekscore, seizoenstotalen en handicap. Verandering t.o.v. speelronde 7.

Gemiddelde verenigingsscoreSeizoen · iedere speler telt even zwaar
148,24
0,86 gestegen t.o.v. ronde 7
Gemiddelde leaguescoreSeizoen · alle gegooide pins per game
148,36
0,36 gestegen t.o.v. ronde 7
Gemiddelde weekscoreDeze speelronde · alleen gegooide games
150,83
1,97 gestegen t.o.v. ronde 7
Persoonlijke standen en scores
#SpelerHcpG1G2G3SerieHGHSPinsGamesHcp gem.ScratchNieuw
1Francois Smith122301731205232526104.36224193,75181,7513
2Dik van Stein201941761495192185792.06412192,00172,0019
3Wilco Stam26----2376402.91718188,06162,0626
4Dave Brakeboer251481751074302256143.39621186,71161,7127
5Herman Bon29----2115741.4239187,11158,1129
6Marcel van Tok30----2506692.36915187,93157,9330
7Rik Simons391642162135932557101.88712196,25157,2530
8Rody van Heijst331771571755092146081.88212189,83156,8330
9Patrick Noorbergen301801261684742396593.28521186,43156,4330
10Patricia van der Horst322071281735082396173.28421188,38156,3830
11Ronald Murk30----2385882.34015186,00156,0030
12Vincent van de Berg341751791414952286272.31715188,47154,4732
13Carla Simons-v Leeuwen32----2275781.84812186,00154,0032
14Clement Castricum351761371484612115664613188,67153,6732
15Bob van Doorm33----2446332.73718185,06152,0633
16Tina Oelius372011451414872385981.81312188,08151,0834
17Fabian van Tok35----2136082.25615185,40150,4035
18Herwin Tjeertes371711491534732375842.24115186,40149,4035
19P.J. de Vries371731191764682265792.23615186,07149,0735
20Kees de Mik351401671334402186212.68218184,00149,0035
21Timo van Herk36----2165928926184,67148,6736
22Kees Dessing36----2095842.22615184,40148,4036
23Patrick Casteleijn391341491304132045932.57518182,06143,0639
24Meina Bogaards421281771384432195692.11515183,00141,0041
25Jetty Nederhoff42----2045781.67712181,75139,7542
26Annie Luk421401291303992055842.51018181,44139,4442
27Rowan van Zanten43----1835144153181,33138,3343
28Peter Nobel45144941203582105852.79421178,05133,0546
29Ron Vlasveld461151381373902045591.58712178,25132,2547
30Ben van den Heuvel471171161303632076012.75321178,10131,1048
31Rien Nederhoff501161211093462075832.24618174,78124,7850
32Klaas Gunnink501651221234102165642.18218171,22121,2250
33Valentijn Pouw50----1885321.66815161,20111,2050
01

Francois Smith

Scratchgemiddelde 181,75

G1 230G2 173G3 120Serie 523
Alle seizoenscijfers
Handicap
12
Nieuwe handicap
13
Hoogste game
252
Hoogste serie
610
Totaal pins
4.362
Games
24
Gem. incl. hcp
193,75
Scratchgem.
181,75
02

Dik van Stein

Scratchgemiddelde 172,00

G1 194G2 176G3 149Serie 519
Alle seizoenscijfers
Handicap
20
Nieuwe handicap
19
Hoogste game
218
Hoogste serie
579
Totaal pins
2.064
Games
12
Gem. incl. hcp
192,00
Scratchgem.
172,00
03

Wilco Stam

Scratchgemiddelde 162,06

G1 -G2 -G3 -Serie -
Alle seizoenscijfers
Handicap
26
Nieuwe handicap
26
Hoogste game
237
Hoogste serie
640
Totaal pins
2.917
Games
18
Gem. incl. hcp
188,06
Scratchgem.
162,06
04

Dave Brakeboer

Scratchgemiddelde 161,71

G1 148G2 175G3 107Serie 430
Alle seizoenscijfers
Handicap
25
Nieuwe handicap
27
Hoogste game
225
Hoogste serie
614
Totaal pins
3.396
Games
21
Gem. incl. hcp
186,71
Scratchgem.
161,71
05

Herman Bon

Scratchgemiddelde 158,11

G1 -G2 -G3 -Serie -
Alle seizoenscijfers
Handicap
29
Nieuwe handicap
29
Hoogste game
211
Hoogste serie
574
Totaal pins
1.423
Games
9
Gem. incl. hcp
187,11
Scratchgem.
158,11
06

Marcel van Tok

Scratchgemiddelde 157,93

G1 -G2 -G3 -Serie -
Alle seizoenscijfers
Handicap
30
Nieuwe handicap
30
Hoogste game
250
Hoogste serie
669
Totaal pins
2.369
Games
15
Gem. incl. hcp
187,93
Scratchgem.
157,93
07

Rik Simons

Scratchgemiddelde 157,25

G1 164G2 216G3 213Serie 593
Alle seizoenscijfers
Handicap
39
Nieuwe handicap
30
Hoogste game
255
Hoogste serie
710
Totaal pins
1.887
Games
12
Gem. incl. hcp
196,25
Scratchgem.
157,25
08

Rody van Heijst

Scratchgemiddelde 156,83

G1 177G2 157G3 175Serie 509
Alle seizoenscijfers
Handicap
33
Nieuwe handicap
30
Hoogste game
214
Hoogste serie
608
Totaal pins
1.882
Games
12
Gem. incl. hcp
189,83
Scratchgem.
156,83
09

Patrick Noorbergen

Scratchgemiddelde 156,43

G1 180G2 126G3 168Serie 474
Alle seizoenscijfers
Handicap
30
Nieuwe handicap
30
Hoogste game
239
Hoogste serie
659
Totaal pins
3.285
Games
21
Gem. incl. hcp
186,43
Scratchgem.
156,43
10

Patricia van der Horst

Scratchgemiddelde 156,38

G1 207G2 128G3 173Serie 508
Alle seizoenscijfers
Handicap
32
Nieuwe handicap
30
Hoogste game
239
Hoogste serie
617
Totaal pins
3.284
Games
21
Gem. incl. hcp
188,38
Scratchgem.
156,38
11

Ronald Murk

Scratchgemiddelde 156,00

G1 -G2 -G3 -Serie -
Alle seizoenscijfers
Handicap
30
Nieuwe handicap
30
Hoogste game
238
Hoogste serie
588
Totaal pins
2.340
Games
15
Gem. incl. hcp
186,00
Scratchgem.
156,00
12

Vincent van de Berg

Scratchgemiddelde 154,47

G1 175G2 179G3 141Serie 495
Alle seizoenscijfers
Handicap
34
Nieuwe handicap
32
Hoogste game
228
Hoogste serie
627
Totaal pins
2.317
Games
15
Gem. incl. hcp
188,47
Scratchgem.
154,47
13

Carla Simons-v Leeuwen

Scratchgemiddelde 154,00

G1 -G2 -G3 -Serie -
Alle seizoenscijfers
Handicap
32
Nieuwe handicap
32
Hoogste game
227
Hoogste serie
578
Totaal pins
1.848
Games
12
Gem. incl. hcp
186,00
Scratchgem.
154,00
14

Clement Castricum

Scratchgemiddelde 153,67

G1 176G2 137G3 148Serie 461
Alle seizoenscijfers
Handicap
35
Nieuwe handicap
32
Hoogste game
211
Hoogste serie
566
Totaal pins
461
Games
3
Gem. incl. hcp
188,67
Scratchgem.
153,67
15

Bob van Doorm

Scratchgemiddelde 152,06

G1 -G2 -G3 -Serie -
Alle seizoenscijfers
Handicap
33
Nieuwe handicap
33
Hoogste game
244
Hoogste serie
633
Totaal pins
2.737
Games
18
Gem. incl. hcp
185,06
Scratchgem.
152,06
16

Tina Oelius

Scratchgemiddelde 151,08

G1 201G2 145G3 141Serie 487
Alle seizoenscijfers
Handicap
37
Nieuwe handicap
34
Hoogste game
238
Hoogste serie
598
Totaal pins
1.813
Games
12
Gem. incl. hcp
188,08
Scratchgem.
151,08
17

Fabian van Tok

Scratchgemiddelde 150,40

G1 -G2 -G3 -Serie -
Alle seizoenscijfers
Handicap
35
Nieuwe handicap
35
Hoogste game
213
Hoogste serie
608
Totaal pins
2.256
Games
15
Gem. incl. hcp
185,40
Scratchgem.
150,40
18

Herwin Tjeertes

Scratchgemiddelde 149,40

G1 171G2 149G3 153Serie 473
Alle seizoenscijfers
Handicap
37
Nieuwe handicap
35
Hoogste game
237
Hoogste serie
584
Totaal pins
2.241
Games
15
Gem. incl. hcp
186,40
Scratchgem.
149,40
19

P.J. de Vries

Scratchgemiddelde 149,07

G1 173G2 119G3 176Serie 468
Alle seizoenscijfers
Handicap
37
Nieuwe handicap
35
Hoogste game
226
Hoogste serie
579
Totaal pins
2.236
Games
15
Gem. incl. hcp
186,07
Scratchgem.
149,07
20

Kees de Mik

Scratchgemiddelde 149,00

G1 140G2 167G3 133Serie 440
Alle seizoenscijfers
Handicap
35
Nieuwe handicap
35
Hoogste game
218
Hoogste serie
621
Totaal pins
2.682
Games
18
Gem. incl. hcp
184,00
Scratchgem.
149,00
21

Timo van Herk

Scratchgemiddelde 148,67

G1 -G2 -G3 -Serie -
Alle seizoenscijfers
Handicap
36
Nieuwe handicap
36
Hoogste game
216
Hoogste serie
592
Totaal pins
892
Games
6
Gem. incl. hcp
184,67
Scratchgem.
148,67
22

Kees Dessing

Scratchgemiddelde 148,40

G1 -G2 -G3 -Serie -
Alle seizoenscijfers
Handicap
36
Nieuwe handicap
36
Hoogste game
209
Hoogste serie
584
Totaal pins
2.226
Games
15
Gem. incl. hcp
184,40
Scratchgem.
148,40
23

Patrick Casteleijn

Scratchgemiddelde 143,06

G1 134G2 149G3 130Serie 413
Alle seizoenscijfers
Handicap
39
Nieuwe handicap
39
Hoogste game
204
Hoogste serie
593
Totaal pins
2.575
Games
18
Gem. incl. hcp
182,06
Scratchgem.
143,06
24

Meina Bogaards

Scratchgemiddelde 141,00

G1 128G2 177G3 138Serie 443
Alle seizoenscijfers
Handicap
42
Nieuwe handicap
41
Hoogste game
219
Hoogste serie
569
Totaal pins
2.115
Games
15
Gem. incl. hcp
183,00
Scratchgem.
141,00
25

Jetty Nederhoff

Scratchgemiddelde 139,75

G1 -G2 -G3 -Serie -
Alle seizoenscijfers
Handicap
42
Nieuwe handicap
42
Hoogste game
204
Hoogste serie
578
Totaal pins
1.677
Games
12
Gem. incl. hcp
181,75
Scratchgem.
139,75
26

Annie Luk

Scratchgemiddelde 139,44

G1 140G2 129G3 130Serie 399
Alle seizoenscijfers
Handicap
42
Nieuwe handicap
42
Hoogste game
205
Hoogste serie
584
Totaal pins
2.510
Games
18
Gem. incl. hcp
181,44
Scratchgem.
139,44
27

Rowan van Zanten

Scratchgemiddelde 138,33

G1 -G2 -G3 -Serie -
Alle seizoenscijfers
Handicap
43
Nieuwe handicap
43
Hoogste game
183
Hoogste serie
514
Totaal pins
415
Games
3
Gem. incl. hcp
181,33
Scratchgem.
138,33
28

Peter Nobel

Scratchgemiddelde 133,05

G1 144G2 94G3 120Serie 358
Alle seizoenscijfers
Handicap
45
Nieuwe handicap
46
Hoogste game
210
Hoogste serie
585
Totaal pins
2.794
Games
21
Gem. incl. hcp
178,05
Scratchgem.
133,05
29

Ron Vlasveld

Scratchgemiddelde 132,25

G1 115G2 138G3 137Serie 390
Alle seizoenscijfers
Handicap
46
Nieuwe handicap
47
Hoogste game
204
Hoogste serie
559
Totaal pins
1.587
Games
12
Gem. incl. hcp
178,25
Scratchgem.
132,25
30

Ben van den Heuvel

Scratchgemiddelde 131,10

G1 117G2 116G3 130Serie 363
Alle seizoenscijfers
Handicap
47
Nieuwe handicap
48
Hoogste game
207
Hoogste serie
601
Totaal pins
2.753
Games
21
Gem. incl. hcp
178,10
Scratchgem.
131,10
31

Rien Nederhoff

Scratchgemiddelde 124,78

G1 116G2 121G3 109Serie 346
Alle seizoenscijfers
Handicap
50
Nieuwe handicap
50
Hoogste game
207
Hoogste serie
583
Totaal pins
2.246
Games
18
Gem. incl. hcp
174,78
Scratchgem.
124,78
32

Klaas Gunnink

Scratchgemiddelde 121,22

G1 165G2 122G3 123Serie 410
Alle seizoenscijfers
Handicap
50
Nieuwe handicap
50
Hoogste game
216
Hoogste serie
564
Totaal pins
2.182
Games
18
Gem. incl. hcp
171,22
Scratchgem.
121,22
33

Valentijn Pouw

Scratchgemiddelde 111,20

G1 -G2 -G3 -Serie -
Alle seizoenscijfers
Handicap
50
Nieuwe handicap
50
Hoogste game
188
Hoogste serie
532
Totaal pins
1.668
Games
15
Gem. incl. hcp
161,20
Scratchgem.
111,20