Ga naar de inhoud
Bowling Vereniging GoudaKennismaken
Menu

Dinsdagcompetitie · 2026-2027

ELK PUNT TELT.

Standen en uitslagen na speelronde 7, gespeeld op 13-10-2026.

DinsdagcompetitieSeizoen 2026-2027 · speelronde 7

Periodestanden

Gewone speelrondes · op punten, daarna pinfall zonder handicap. Position rounds tellen mee in de seizoenstand.

Periode 1Ronde 1–7Periodewinnaar: Pinbusters
Stand periode 1
#TeamPuntenPinfall
1PinbustersPeriodewinnaar94,510.407
2Patricia's Hairdrive84,59.341
3Time to Strike77,59.845
4Nederhoff72,58.824
5Underdogs669.443
6Die Hards549.487
7All in the Game39,57.941

Stand na ronde 7. Position round 8 telt niet mee voor deze periode.

Periode 2Ronde 9–15Nog niet begonnen

Nog geen wedstrijden gespeeld.

Stand periode 2
#TeamPuntenPinfall
—All in the Game00
—Die Hards00
—Underdogs00
—Pinbusters00
—Patricia's Hairdrive00
—Nederhoff00
—Time to Strike00

Position round 16 telt niet mee voor deze periode.

Periode 3Ronde 17–23Nog niet begonnen

Nog geen wedstrijden gespeeld.

Stand periode 3
#TeamPuntenPinfall
—All in the Game00
—Die Hards00
—Underdogs00
—Pinbusters00
—Patricia's Hairdrive00
—Nederhoff00
—Time to Strike00

Position round 24 telt niet mee voor deze periode.

Periode 4Ronde 25–31Nog niet begonnen

Nog geen wedstrijden gespeeld.

Stand periode 4
#TeamPuntenPinfall
—All in the Game00
—Die Hards00
—Underdogs00
—Pinbusters00
—Patricia's Hairdrive00
—Nederhoff00
—Time to Strike00

Position round 32 telt niet mee voor deze periode.

Officiële competitiestand

Stand Dinsdag league 2026-2027

Stand na speelronde 7 per dinsdag 13-10-2026

7 teams 4 uitslagen 32 spelers

01

Teamstand

Punten en beste seizoensprestaties per team.

Teamstand
#TeamPuntenHGHSTotaal pinsGem.
1PinbustersPeriodewinnaar 194½572158310.407495
2Patricia's Hairdrive84½50713809.341444
3Time to Strike77½57615449.845468
4Nederhoff72½47313648.824420
5Underdogs6652314069.443449
6Die Hards5453014759.487451
7All in the Game39½47613017.941378
01

Pinbusters

Periodewinnaar 1
94½pt
HG
572
HS
1583
Pins
10.407
Gem.
495
02

Patricia's Hairdrive

84½pt
HG
507
HS
1380
Pins
9.341
Gem.
444
03

Time to Strike

77½pt
HG
576
HS
1544
Pins
9.845
Gem.
468
04

Nederhoff

72½pt
HG
473
HS
1364
Pins
8.824
Gem.
420
05

Underdogs

66pt
HG
523
HS
1406
Pins
9.443
Gem.
449
06

Die Hards

54pt
HG
530
HS
1475
Pins
9.487
Gem.
451
07

All in the Game

39½pt
HG
476
HS
1301
Pins
7.941
Gem.
378

02

Teamuitslagen

Wedstrijdpunten van de laatste speelronde.

Baan 1-2

Pinbusters910Time to Strike

Baan 3-4

Nederhoff181All in the Game

Baan 5-6

Patricia's Hairdrive11½7½Underdogs

Baan 7-8

Die Hards136Eigen gemiddelde -10

03

Hoogste scores

Dames en heren · seizoensrecords inclusief handicap.

Hoogste game

  1. 01Francois Smith252
  2. 02Marcel van Tok250
  3. 03Bob van Doorm244
  4. 04Carla Simons-v Leeuwen227
  5. 05Tina Oelius221
  6. 06Patricia van der Horst213

Hoogste serie

  1. 01Marcel van Tok669
  2. 02Patrick Noorbergen659
  3. 03Wilco Stam640
  4. 04Patricia van der Horst617
  5. 05Annie Luk584
  6. 06Tina Oelius584

04

Persoonlijke stand

Alle spelers · op scratchgemiddelde · weekscore, seizoenstotalen en handicap. Verandering t.o.v. speelronde 6.

Gemiddelde verenigingsscoreSeizoen · iedere speler telt even zwaar
147,38
0,24 gestegen t.o.v. ronde 6
Gemiddelde leaguescoreSeizoen · alle gegooide pins per game
148,00
0,14 gestegen t.o.v. ronde 6
Gemiddelde weekscoreDeze speelronde · alleen gegooide games
148,86
0,47 gedaald t.o.v. ronde 6
Persoonlijke standen en scores
#SpelerHcpG1G2G3SerieHGHSPinsGamesHcp gem.ScratchNieuw
1Francois Smith132001482235712526103.83921195,81182,8112
2Dik van Stein191541941605082185781.5459190,67171,6720
3Dave Brakeboer231571231694492256142.96618187,78164,7825
4Wilco Stam26----2376402.91718188,06162,0626
5Herman Bon29----2115741.4239187,11158,1129
6Marcel van Tok30----2506692.36915187,93157,9330
7Patrick Noorbergen352041641865542396592.81118191,17156,1730
8Ronald Murk301491561414462385882.34015186,00156,0030
9Patricia van der Horst321401661584642136172.77618186,22154,2232
10Carla Simons-v Leeuwen32----2275781.84812186,00154,0032
11Rody van Heijst321481481584542145531.3739184,56152,5633
12Bob van Doorm321531161464152446332.73718184,06152,0633
13Vincent van de Berg34----2286271.82212185,83151,8334
14Fabian van Tok321301561294152136082.25615182,40150,4035
15Kees de Mik391531791725042186212.24215188,47149,4735
16Timo van Herk36----2165928926184,67148,6736
17Kees Dessing351281581374232095842.22615183,40148,4036
18Herwin Tjeertes351381541324242375601.76812182,33147,3337
19P.J. de Vries37----2265751.76812184,33147,3337
20Tina Oelius391441411824672215841.3269186,33147,3337
21Patrick Casteleijn371381491224092045932.16215181,13144,1339
22Rik Simons441581461734772176091.2949187,78143,7839
23Annie Luk421531391424342055842.11115182,73140,7342
24Jetty Nederhoff42----2045781.67712181,75139,7542
25Meina Bogaards421301431444171965651.67212181,33139,3342
26Rowan van Zanten43----1835144153181,33138,3343
27Peter Nobel471501361584442105852.43618182,33135,3345
28Ron Vlasveld46----2045591.1979179,00133,0046
29Ben van den Heuvel471051451504002076012.39018179,78132,7847
30Rien Nederhoff501191291183662075831.90015176,67126,6750
31Klaas Gunnink50----2165641.77215168,13118,1350
32Valentijn Pouw501081191103371885321.66815161,20111,2050
01

Francois Smith

Scratchgemiddelde 182,81

G1 200G2 148G3 223Serie 571
Alle seizoenscijfers
Handicap
13
Nieuwe handicap
12
Hoogste game
252
Hoogste serie
610
Totaal pins
3.839
Games
21
Gem. incl. hcp
195,81
Scratchgem.
182,81
02

Dik van Stein

Scratchgemiddelde 171,67

G1 154G2 194G3 160Serie 508
Alle seizoenscijfers
Handicap
19
Nieuwe handicap
20
Hoogste game
218
Hoogste serie
578
Totaal pins
1.545
Games
9
Gem. incl. hcp
190,67
Scratchgem.
171,67
03

Dave Brakeboer

Scratchgemiddelde 164,78

G1 157G2 123G3 169Serie 449
Alle seizoenscijfers
Handicap
23
Nieuwe handicap
25
Hoogste game
225
Hoogste serie
614
Totaal pins
2.966
Games
18
Gem. incl. hcp
187,78
Scratchgem.
164,78
04

Wilco Stam

Scratchgemiddelde 162,06

G1 -G2 -G3 -Serie -
Alle seizoenscijfers
Handicap
26
Nieuwe handicap
26
Hoogste game
237
Hoogste serie
640
Totaal pins
2.917
Games
18
Gem. incl. hcp
188,06
Scratchgem.
162,06
05

Herman Bon

Scratchgemiddelde 158,11

G1 -G2 -G3 -Serie -
Alle seizoenscijfers
Handicap
29
Nieuwe handicap
29
Hoogste game
211
Hoogste serie
574
Totaal pins
1.423
Games
9
Gem. incl. hcp
187,11
Scratchgem.
158,11
06

Marcel van Tok

Scratchgemiddelde 157,93

G1 -G2 -G3 -Serie -
Alle seizoenscijfers
Handicap
30
Nieuwe handicap
30
Hoogste game
250
Hoogste serie
669
Totaal pins
2.369
Games
15
Gem. incl. hcp
187,93
Scratchgem.
157,93
07

Patrick Noorbergen

Scratchgemiddelde 156,17

G1 204G2 164G3 186Serie 554
Alle seizoenscijfers
Handicap
35
Nieuwe handicap
30
Hoogste game
239
Hoogste serie
659
Totaal pins
2.811
Games
18
Gem. incl. hcp
191,17
Scratchgem.
156,17
08

Ronald Murk

Scratchgemiddelde 156,00

G1 149G2 156G3 141Serie 446
Alle seizoenscijfers
Handicap
30
Nieuwe handicap
30
Hoogste game
238
Hoogste serie
588
Totaal pins
2.340
Games
15
Gem. incl. hcp
186,00
Scratchgem.
156,00
09

Patricia van der Horst

Scratchgemiddelde 154,22

G1 140G2 166G3 158Serie 464
Alle seizoenscijfers
Handicap
32
Nieuwe handicap
32
Hoogste game
213
Hoogste serie
617
Totaal pins
2.776
Games
18
Gem. incl. hcp
186,22
Scratchgem.
154,22
10

Carla Simons-v Leeuwen

Scratchgemiddelde 154,00

G1 -G2 -G3 -Serie -
Alle seizoenscijfers
Handicap
32
Nieuwe handicap
32
Hoogste game
227
Hoogste serie
578
Totaal pins
1.848
Games
12
Gem. incl. hcp
186,00
Scratchgem.
154,00
11

Rody van Heijst

Scratchgemiddelde 152,56

G1 148G2 148G3 158Serie 454
Alle seizoenscijfers
Handicap
32
Nieuwe handicap
33
Hoogste game
214
Hoogste serie
553
Totaal pins
1.373
Games
9
Gem. incl. hcp
184,56
Scratchgem.
152,56
12

Bob van Doorm

Scratchgemiddelde 152,06

G1 153G2 116G3 146Serie 415
Alle seizoenscijfers
Handicap
32
Nieuwe handicap
33
Hoogste game
244
Hoogste serie
633
Totaal pins
2.737
Games
18
Gem. incl. hcp
184,06
Scratchgem.
152,06
13

Vincent van de Berg

Scratchgemiddelde 151,83

G1 -G2 -G3 -Serie -
Alle seizoenscijfers
Handicap
34
Nieuwe handicap
34
Hoogste game
228
Hoogste serie
627
Totaal pins
1.822
Games
12
Gem. incl. hcp
185,83
Scratchgem.
151,83
14

Fabian van Tok

Scratchgemiddelde 150,40

G1 130G2 156G3 129Serie 415
Alle seizoenscijfers
Handicap
32
Nieuwe handicap
35
Hoogste game
213
Hoogste serie
608
Totaal pins
2.256
Games
15
Gem. incl. hcp
182,40
Scratchgem.
150,40
15

Kees de Mik

Scratchgemiddelde 149,47

G1 153G2 179G3 172Serie 504
Alle seizoenscijfers
Handicap
39
Nieuwe handicap
35
Hoogste game
218
Hoogste serie
621
Totaal pins
2.242
Games
15
Gem. incl. hcp
188,47
Scratchgem.
149,47
16

Timo van Herk

Scratchgemiddelde 148,67

G1 -G2 -G3 -Serie -
Alle seizoenscijfers
Handicap
36
Nieuwe handicap
36
Hoogste game
216
Hoogste serie
592
Totaal pins
892
Games
6
Gem. incl. hcp
184,67
Scratchgem.
148,67
17

Kees Dessing

Scratchgemiddelde 148,40

G1 128G2 158G3 137Serie 423
Alle seizoenscijfers
Handicap
35
Nieuwe handicap
36
Hoogste game
209
Hoogste serie
584
Totaal pins
2.226
Games
15
Gem. incl. hcp
183,40
Scratchgem.
148,40
18

Herwin Tjeertes

Scratchgemiddelde 147,33

G1 138G2 154G3 132Serie 424
Alle seizoenscijfers
Handicap
35
Nieuwe handicap
37
Hoogste game
237
Hoogste serie
560
Totaal pins
1.768
Games
12
Gem. incl. hcp
182,33
Scratchgem.
147,33
19

P.J. de Vries

Scratchgemiddelde 147,33

G1 -G2 -G3 -Serie -
Alle seizoenscijfers
Handicap
37
Nieuwe handicap
37
Hoogste game
226
Hoogste serie
575
Totaal pins
1.768
Games
12
Gem. incl. hcp
184,33
Scratchgem.
147,33
20

Tina Oelius

Scratchgemiddelde 147,33

G1 144G2 141G3 182Serie 467
Alle seizoenscijfers
Handicap
39
Nieuwe handicap
37
Hoogste game
221
Hoogste serie
584
Totaal pins
1.326
Games
9
Gem. incl. hcp
186,33
Scratchgem.
147,33
21

Patrick Casteleijn

Scratchgemiddelde 144,13

G1 138G2 149G3 122Serie 409
Alle seizoenscijfers
Handicap
37
Nieuwe handicap
39
Hoogste game
204
Hoogste serie
593
Totaal pins
2.162
Games
15
Gem. incl. hcp
181,13
Scratchgem.
144,13
22

Rik Simons

Scratchgemiddelde 143,78

G1 158G2 146G3 173Serie 477
Alle seizoenscijfers
Handicap
44
Nieuwe handicap
39
Hoogste game
217
Hoogste serie
609
Totaal pins
1.294
Games
9
Gem. incl. hcp
187,78
Scratchgem.
143,78
23

Annie Luk

Scratchgemiddelde 140,73

G1 153G2 139G3 142Serie 434
Alle seizoenscijfers
Handicap
42
Nieuwe handicap
42
Hoogste game
205
Hoogste serie
584
Totaal pins
2.111
Games
15
Gem. incl. hcp
182,73
Scratchgem.
140,73
24

Jetty Nederhoff

Scratchgemiddelde 139,75

G1 -G2 -G3 -Serie -
Alle seizoenscijfers
Handicap
42
Nieuwe handicap
42
Hoogste game
204
Hoogste serie
578
Totaal pins
1.677
Games
12
Gem. incl. hcp
181,75
Scratchgem.
139,75
25

Meina Bogaards

Scratchgemiddelde 139,33

G1 130G2 143G3 144Serie 417
Alle seizoenscijfers
Handicap
42
Nieuwe handicap
42
Hoogste game
196
Hoogste serie
565
Totaal pins
1.672
Games
12
Gem. incl. hcp
181,33
Scratchgem.
139,33
26

Rowan van Zanten

Scratchgemiddelde 138,33

G1 -G2 -G3 -Serie -
Alle seizoenscijfers
Handicap
43
Nieuwe handicap
43
Hoogste game
183
Hoogste serie
514
Totaal pins
415
Games
3
Gem. incl. hcp
181,33
Scratchgem.
138,33
27

Peter Nobel

Scratchgemiddelde 135,33

G1 150G2 136G3 158Serie 444
Alle seizoenscijfers
Handicap
47
Nieuwe handicap
45
Hoogste game
210
Hoogste serie
585
Totaal pins
2.436
Games
18
Gem. incl. hcp
182,33
Scratchgem.
135,33
28

Ron Vlasveld

Scratchgemiddelde 133,00

G1 -G2 -G3 -Serie -
Alle seizoenscijfers
Handicap
46
Nieuwe handicap
46
Hoogste game
204
Hoogste serie
559
Totaal pins
1.197
Games
9
Gem. incl. hcp
179,00
Scratchgem.
133,00
29

Ben van den Heuvel

Scratchgemiddelde 132,78

G1 105G2 145G3 150Serie 400
Alle seizoenscijfers
Handicap
47
Nieuwe handicap
47
Hoogste game
207
Hoogste serie
601
Totaal pins
2.390
Games
18
Gem. incl. hcp
179,78
Scratchgem.
132,78
30

Rien Nederhoff

Scratchgemiddelde 126,67

G1 119G2 129G3 118Serie 366
Alle seizoenscijfers
Handicap
50
Nieuwe handicap
50
Hoogste game
207
Hoogste serie
583
Totaal pins
1.900
Games
15
Gem. incl. hcp
176,67
Scratchgem.
126,67
31

Klaas Gunnink

Scratchgemiddelde 118,13

G1 -G2 -G3 -Serie -
Alle seizoenscijfers
Handicap
50
Nieuwe handicap
50
Hoogste game
216
Hoogste serie
564
Totaal pins
1.772
Games
15
Gem. incl. hcp
168,13
Scratchgem.
118,13
32

Valentijn Pouw

Scratchgemiddelde 111,20

G1 108G2 119G3 110Serie 337
Alle seizoenscijfers
Handicap
50
Nieuwe handicap
50
Hoogste game
188
Hoogste serie
532
Totaal pins
1.668
Games
15
Gem. incl. hcp
161,20
Scratchgem.
111,20